Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Syn exfeťáka Michala Penka, sexy Angličan Chris: Takhle teď vypadá miminko ze slavného klipu O bláznech!

Chris Penk je dnes již dospělým synem zpěváka Michala Penka.
Zdroj: facebook.com, archiv
+ Další fotografie

„Nevěř lidem, když jsou jak psi…“ Tak těmito slovy začínala písnička O bláznech, která se v osmdesátých letech stala jedním z největších československých hitů a i v dnešní době má na YouTube miliony zhlédnutí. Ve videu účinkoval nejen interpret písně Michal Penk, ale i jeho tehdy roční syn Chris. Ten se však později i s matkou odstěhoval do Londýna, kde potkala svou novou lásku.

Zpěvák a klavírista Penk už bohužel tak slavně nedopadl – zůstal v Praze a propadl se do pekla jménem pervitin. Drogovou závislost vystřídaly krátkodobé comebacky, naposledy se Michal připomenul loni se svým novým albem Tancuj zbožně, které však moc ohlasu nevzbudilo.

O to větší radost pak může zpěvák mít ze svého jediného potomka, dnes už dokonalého anglického gentlemana Chrise. Ten studuje v Londýně na právníka a vyrostl do podoby vysportovaného sexy mladíka. České holky však u něj mají naději – Chris sem prý občas za svým otcem zavítá, ale jinak je to každým coulem pravověrný Londýňan.

Související články

Další články