Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Syn Bolka Polívky požádal o ruku Karolínu Krézlovou. Tu měl v posteli i Usain Bolt, Sámer Issa a nebo Jaro Slávik!

Tady bude opravdu velká veselka!
Zdroj: extra
+ Dalších 10 fotografií
Karolína Krézlová tak dlouho hledala lásku, až ji konečně našla. Tady už ale nejde jen tak o nějaký ten flirt. Mladý Vladimír Polívka se své milované vyslovil ve stylu hollywoodského filmu!

Modelka a zpěvačka Karolína Krézlová (29) je zasnoubená! Podle tradice by tak měla být do roka a do dne vdanou paní. Její přítel, herec Vladimír Polívka ji požádal o ruku. A nebyl by to pravý Polívka, kdyby nešlo o pořádnou romantiku v přímém přenosu! Mladý Vladimír před svojí vyvolenou poklekl přímo v Národním divadle.

Po představení hry Manon Lescaut syn Bolka Polívky a Chantal Poullain slezl z pódia do hlediště, kde Krézlová svého milovaného bedlivě celou dobu sledovala, a nasadil jí zásnubní prsten. Dojatá Karolína neudržela slzy a hned nato vyslovila své ano.

„Ano, je to pravda. Ale nerad bych to víc veřejně komentoval. Nechte nám to hezký,“ řekl TV Prima šťastný Vladimír.

Krézlová s Polívkou chodí přes rok. Před ním randila s mnoha slavnými muži, například se sprinterem Usainem Boltem, zpěvákem Sámerem Issou (31) nebo porotcem a bývalým gayem Jarem Slávikem (42).

Související články

Další články