Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svědek z Motola: Zemana vezli halou pod prostěradlem! Že by viróza? Co nám všechno řekl?

Prezidenta prý vezli včera nad ránem nemocnicí pod prostěradlem, přestože
jeho pobyt tam nebyl utajený. Proč?

Zatímco podle oficiální verze Hradu prezident před zraněním kolene narazil do zdi, věci se možná mají trochu jinak.

Web eXtra.cz získal zatím nepotvrzené svědectví člověka, který byl ve foyer u urgentního příjmu ve FN Motol včera nad ránem, když Miloše Zemana přivezla jeho ochranka, a ten má skutečně zajímavý postřeh.

Může si samozřejmě vymýšlet, ale redakci je jeho identita známa a fakt na to nevypadá, navíc v nemocnici ve středu nad ránem prokazatelně byl.

„Pana prezidenta posadili na invalidní vozík, na takový ten ošklivý, co tu stojí u příjezdu sanitek, a dali přes něj prostěradlo a takhle ho vezli halou. Bylo přitom evidentní, o koho se jedná. Bylo to, jako by nechtěli, aby někdo viděl, v jakém je to, no, stavu, protože jsem pak koukal na mobilu, že už to je normálně na internetu, tak moc nechápu ty tajnosti, vypadalo to totiž hodně nedůstojně a bylo u toho dost lidí, já se bál si to vyfotit na mobil, ale třeba to někdo udělal,“ říká náš člověk s tím, že nemocnice má určitě i možnost, jak podobnou návštěvu nechat skutečně přijet v utajení.

Celá situace u něj prý budila dojem, jako by ochranka spěchala a zároveň ale za žádnou cenu nechtěla, aby někdo viděl prezidentovi do obličeje.

Svědectví se nám zatím nepodařilo nijak ověřit a je dost dobře možné, že si jej svědek vymyslel, pan prezident žádnou virózu neměl a doma fakt jen naboural do zdi, hi hi.

Související články

Další články