Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Svědectví z krvavých jatek na křtu Issy: Nikol Trojanová promluvila o hrůzném útoku. A co na to říká Sámer? Více ve videu!

Včerejší křest diáře Sámera Issy (28) se zvrtnul v krvavá jatka. Poté, co do klubu CoCo vtrhla partička cizinců, začala rvačka, při které byli pobodáni tři muži. Na akci nechyběla Nikol Trojanová (25), která byla z celé události v šoku.

„Byli jsme všichni dole, aniž bychom věděli, co se nahoře odehrává. Někdo k nám přišel a říkal, že nahoře někoho pobodali. My jsme si nejprve mysleli, že je to fáma,“ řekla eXtra.cz Nikol Trojanová. Bývalá účastnice VyVolených se šla ihned podívat do horního patra, co se děje. „Bylo tam asi třicet policajtů, vůbec nebylo k hnutí. Museli jsme zůstat v klubu asi další tři hodiny,“ pokračovala ve svém vyprávění Nikol.

Ještě před začátkem křtu měl Sámer na jakémsi black listu napsané osoby, které měly na akci přísný zákaz vstupu. Podle našich informací tito lidé ale údajně neměli nic společného s incidentem, který se odehrál. Nejvíce střet s agresivní partičkou odnesl jeden z hostů, který skončil s vážnými bodnými zraněními v nemocnici.

Související články

Další články