Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Svědectví řidičky, která viděla nehodu George Michaela: Zakrvácený zpěvák letěl několik metrů vzduchem!

Katherine Fox byla u nehody George Michaela.
Zdroj: reprofoto thesun.co.uk

Zpěvák George Michael (50), který měl před pár dny autonehodu, málem přišel o život. I když se mu naštěstí nic vážného nestalo, byl velmi blízko smrti. Deníku The Sun se svěřila Katherine Fox (23), která se zrovna v té chvíli nacházela v blízkosti havarovaného vozu, jak situace vypadala.

"Měl velké štěstí, že nezemřel," uvedla Katherine. Ta zrovna projížděla svým stříbrným Range Roverem, když z auta vypadl George Michael a jeho tělo, které odlétlo několik metrů z auta, zůstalo ležet ve třetím pruhu vozovky. Katherine stejně jako jiná vozidla prudce zabrzdila a běžela se podívat, co se stalo. "Myslela jsem, že někdo běžel přes dálnici a srazilo ho auto. Běžela jsem k němu a okamžitě volala sanitku, aby si pospíšili. Ptala jsem se, co se stalo, George řekl, že prý se pokoušel zavřít dveře, které se mu zdály špatně dovřené," řekla Fox The Sun.

Pohled na zpěváka prý vůbec nebyl hezký. Celý jeho obličej byl zalitý krví a na čele a zátylku měl ošklivé řezné rány. Podle svědkyně měl Michael štěstí, že nespadl do druhého pruhu vozovky M1 blízko St. Albans. Tam by ho okamžitě srazilo jiné jedoucí auto.

Když sanitka přijela na místo, zpěváka uklidňoval v náruči jeho přítel Fadi Fawaz. Vrtulník, který přiletěl k nehodě, odvezl Michaela do nemocnice. Jak se ale později ukázalo, popová star utrpěla jen tržné rány a modřiny.

Související články

Další články