Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Svatební šaty z papíru: Novodobý trend, nebo naprostá šílenost?

Tyhle modely jsou opravdu skvělé.
Zdroj: boredpanda.com
+ Další 3 fotografie
Jste kreativní lidé, kteří nemají rádi klasiku a okoukaný styl? Pak by se vám mohl líbit nápad vyrábět svatební šaty z klasického papíru. Sami uvidíte, že na vzhledu materiál šatům určitě neubere a vy ještě ušetříte.

Svatební šaty si žena pamatuje po celý život a každá doufá, že si je vybírá poprvé a naposledy. Jelikož se fantazii meze nekladou, předhánějí se návrháři v tom, kdo navrhne originálnější šaty. Může se zdát, že už bylo vše vymyšleno, ale není tomu tak. Jak se vám líbí nápad papírových svatebních šatů?

Na první pohled si asi řeknete, že jsme se zbláznili, kdo by se oblékal do papíru? Posuďte ale sami, jestli by tyhle originální kousky nestály za to? Vybrat si můžete z různých tematik, které představují jednotlivé národy. Pokud máte problém s tím, že šaty odhalují moc, řekněte si, že žijeme ve 21. století a zakázáno není nic.

Související články

Další články