Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Svatební šaty Meghan Markle: Půjde do odvážné průhledné krajky, nebo do indického stylu?

Které si kráska vybere?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Největší svatební událost roku se pomalu blíží. Princ Harry (34) a Meghan Markle (36) si řeknou své ano už za dva měsíce. Začínají tak dolaďovat detaily, mezi něž patří také výběr svatebních šatů pro nevěstu. Rozhodne se pro odvážnou průhlednou róbu, nebo zvolí něco usedlejšího?

Celá Velká Británie je štěstím bez sebe. Blíží se totiž další královská svatba, a to znamená jediné, že se bude bujaře slavit. Princ Harry si bere svou kanadskou kočičku Meghan Markle už 19. května v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.

Všichni s napětím čekají, jak bude exotická Meghan Markle ve svatební den vypadat a v jakém stylu zvolí svatební šaty na tuhle pompézní událost. Podle nejnovějších informací se Meghan Markle bude vdávat v šatech z návrhářské dílny Ralph and Russo. Jakou róbu pro ni oblíbená londýnská značka asi vytvoří?

Na povrch se dostalo hned několik variant, které bychom mohli na budoucí manželce prince Harryho vidět. V galerii naleznete modely z návrhářské dílny Ralph and Russo a můžeme jen hádat, jaký styl krásná Meghan zvolí.

Předvede se v odvážném krajkovém a průhledném modelu? Nebo zvolí bílou róbu v indickém stylu? Není vyloučená ani výrazná stříbrná róba s květinovým vzorem nebo šaty ušité komplet z bílého peří. Co tipujete vy?

Související články

Další články