Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Svatba roku je tady: Leoš Mareš konečně požádal milovanou Moniku Koblížkovou o ruku a ta řekla „ANO“

+ Dalších 14 fotografií
A je to tady! Moderátor Leoš Mareš požádal svou dlouholetou lásku Moniku Koblížkovou o ruku. Ta o celé radostné události informovala na Instagramu před pár minutami. Samozřejmě že mu řekla sladké "ANO".

Monika Koblížková se konečně dočkala. Moderátor Leoš Mareš (41) požádal svou dlouholetou lásku o ruku a Monika samozřejmě souhlasila. Jejich sňatku už nic nebrání. Ještě před nedávnem byl nejlepší moderátor Česka ženat s Monikou Marešovou, se kterou má dva nádherné kluky.

Leoš se se svou první manželkou Monikou rozvedl, a proto nic nebránilo tomu, aby požádal svou nádhernou Moniku Koblížkovou o ruku. Nejenom fanoušci netrpělivě čekali, kdy nastane ten den. A dnes se to konečně stalo.

Monika Koblížková radostnou událost nijak neskrývala a okamžitě novinu oznámila před pár minutami na Instagramu. Od Leoše dostala opravdu nádherný zásnubní prsten, za který moderátor musel zaplatit opravdu hodně peněz.

Už teď je jasné, že tohle bude svatba roku!

Mohlo by vás zajímat

Další články