Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Švantnerová s fotbalistou Horou na dovolené: Ukázala skoro vše, jen se pokochejte jejím sexy tělíčkem!

Nikol má bezesporu spoustu předností.
+ Další fotografie
Vypadá to, že si fotbalista Jakub Hora vybral dobře. Jeho milá Nikol Švantnerová je totiž pořádná kočka. Fotky z dovolené to jasně ukazují. Nikol rozhodně není žádná stydlivka a ukázala toho opravdu hodně!

Pomalu se nám blíží léto, a to je samozřejmě čas dovolených a odpočinku po náročné první polovině roku. Relax si nyní dopřává i loňská Česká Miss Nikol Švantnerová se svým přítelem, fotbalistou Jakubem Horou.

Vypadá to, že krize mezi oběma je zažehnána a nyní je v jejich soukromí lepší atmosféra. Kuba nejspíše nechal záletnictví a uvědomil si, že tohohle tělíčka by se měl držet. Je se totiž rozhodně na co koukat. Nikol se v Maroku ráda fotí a poodkrývá své sexy tělíčko.

Měla by se ale krotit. Arabové jsou v tomhle hodně striktní. Odhalené ženy je pobuřují a hned to hlásí příslušným úřadům. No snad budou mít pochopení a nechají Nikol spoře oděnou, protože takový pohled se neopakuje každý den.

Mohlo by vás zajímat

Další články