Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Suverénně nejdojemnější fotka MS v Brazílii: Neuvěřitelný příběh brazilské stoperské dvojice baví svět!

Silva s Luizem spolu, jak se říká, pásli husy.
Zdroj: Facebook, Profimedia.cz

„My dva jsme spolu husy nepásli“ – tak to si rozhodně nemůže říct hvězdná stoperská dvojice brazilské reprezentace na právě probíhajícím MS Thiago Silva (29) a David Luiz (27).

Tihle dva špičkoví fotbalisté a zasloužilí reprezentanti své země pobavili fanoušky fotografií, na které zapózovali přesně jako před dvaadvaceti lety, kdy prý byli kamarádi jako malí kluci.

No tak dobře, zatímco se celý fotbalový svět dojímá nad fotkou, jedná se samozřejmě o vtip a na snímku (který je o hodně mladší) pózují dva úplně jiní fakani, ale legrační to je.

Obě děti se ve skutečnosti jmenují Lian a Murilo a dnes jim je dva a tři roky, ale v Brazílii jsou jejich společné fotky nesmírně populární, protože dva mrňousové, kteří se skutečně věnují fotbalu, jako by Luizovi se Silvou z oka vypadli.

Zajímavost příběhu tím ale nekončí. Luiz, který je považován za jednoho z nejlepších stoperů na světě, nedávno přestoupil z Chelsea do Paris Saint-Germain, tedy právě do klubu, kde hraje Silva, se kterým tak bude nastupovat v jedné z nejsilnějších obranných dvojic na světě. Dvě malé děti na druhém konci světa tak mají zřejmě o živobytí postaráno, i kdyby samy žádnou díru do fotbalového světa neudělaly.

Související články

Další články