Před několika dny jsme vás informovali, že incident se šílenou Júlií, mezi jejíž koníčky kromě mlácení lidí v prostředcích MHD patří také močení mezi auty, nebyl jedinou výjimečnou událostí, jež se odehrála v pražském metru. Partička kickboxerů si asi spletla vagon metra s boxerským ringem a surově napadla dvojici mladíků.

Redakci tn.cz se povedlo kontaktovat napadeného mladíka. Ten vysvětluje, že k útoku došlo poté, co se se svými kamarády v metru chovali trochu hlučně. Parta kickboxerů má pravděpodobně problémy se snášenlivostí hluku, a tak napadli mladíky s tím, že je za jejich hlasitý projev ztrestají. Napadený Lukáš přiznává své pochybení v tom, že se se svými přáteli opravdu chovali hlučně. Agresivita, s níž zareagovali kickboxeři, ale přesto nechává rozum stát.

Největším šokem pro Lukáše bylo vidět, jak potyčku odnesl jeho kamarád. „Když jsme konečně vystoupili, vidím, že na podlaze leží zbitý kamarád, nikdo mu nepomohl, vrátil jsem se do vagonu pro něj," popisuje nejhorší momenty z incidentu.