Obrovský smutek zavládl v SuperVile po čtvrtém finále nové éry SuperStar. Finalistka Veronika Stýblová (18) si užívala úspěch během přímého přenosu, jehož tématem byla filmová hudba. Porotci z ní byli nadšení a navíc se jí dostalo satisfakce v podobě upřímné omluvy od Paľa Habery (51)! Ten ji totiž v předešlém kole po vystoupení nařkl, že její show byla jedno velké divadlo. Veronika totiž tuto píseň věnovala své blízké osobě, která bojovala o život, a neubránila se při tom slzám.

Po včerejším přímém přenosu ale přišla tvrdá rána. Právě milovaná teta, které minule skladbu Stýblová věnovala a na niž je velmi fixovaná, svůj boj o život prohrála. „Její příbuzná zemřela už v pátek, ale rodina to před Verčou tajila, aby ji před dalším přímým přenosem nerozhodili,“ prozradil eXtra.cz člen štábu. Krátce poté, co se Veronika dozvěděla smutnou zprávu, se zhroutila a proplakala celou noc.

„Je to pro mě velká rána. Teď budu bojovat o to víc, už kvůli ní,“ zmohla se uplakaná Veronika na jediný komentář. Navíc zůstala na svou bolest sama, i když s ní ostatní soutěžící cítí. Její nejbližší kamarádka z vily Virginia Buberníková (18) ale včera večer získala od diváků nejméně hlasů a soutěž tak opustila.