Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

SuperStar: Pčelárův soudný den nastal, dnes už ho nezachrání ani urputní Slováci! Konečně se s Ewou nebudou muset skrývat!

Štefan Pčelár

Večerní deváté finále SuperStar má hodně žhavého favorita na vyhazov! I Ewa Farna (19) by možná s pistolí u hlavy přiznala, že dotyčným je její velká životní láska a zřejmě současný milenec – Slovák Štefan Pčelár (25).

Pčelár byl dvakrát po sobě porotou hodnocen jako nejhorší celkový výkon večera a pro dnešní večer může živit jen malou naději, že všechny hlasy ze Slovenska budou stačit pro jeho přežití.

Favoritem soutěže zůstává teenager Adam Kukačka (16) z Brna, který diváky baví svým pěveckým rozsahem a pohybovým zoufalstvím a dojímá smutným životním příběhem chlapce, který se svou maminkou a bráškou často musel žít z ruky do huby.

Po minulém nečekaném vypadnutí spolufavoritky Veroniky Stýblové (18) může ještě klání dopadnout všelijak, ale reálně je jediným případným kandidátem na vyhazov hezoun Martin Šafařík (22).

Pro Pčelára by mohl být dnešní konec ale spíše vítaným vysvobozením. Už tak je slovenským vítězem a konečně by se zbavil dotěrné Farné, která podle všeho stále živí naději, že bude s chasníkem z Nitry až do smrti.

Mohlo by vás zajímat

Další články