Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

SuperStar opustil poslední zpěvák: Vypadl Martin Šafařík, Habera urazil gaye, Farna nadržovala Pčelárovi a pak nezvládla závěr přenosu

Martin Šafařík dozpíval.
+ Další fotografie

Desátý, předposlední finálový večer SuperStar bude bez Martina Šafaříka (22).

Výborný výkon k překvapení mnoha nakonec nestačil.

O vyřazení si vyloženě koledoval dost marný Adam Kukačka (16) z Brna, který dojímá především smutným životním příběhem, relativně překvapil Štefan Pčelár (25).

Dařilo se i Sabině Křovákové (20). Navíc nepustit do finále poslední dívku by byla od Novy velká odvaha.

Celý večer měl jen dvě drobné vady na kráse, divný verdikt do Pčelára zaláskované porotkyně Ewy Trapné, pardon Farne (19), která označila Šafaříkovu interpretaci písně In My Head za nejhorší výkon, jaký v SuperStar podal, byť proti byli diváci, fanoušci u televizorů i zbylí dva porotci. Farna navíc emocionálně nezvládla závěr, kdy evidentně přála konec Kukačkovi. Když pak vypadl „Šafa“, šla se s ním na pódium rozloučit a s hysterickým pláčem utekla do zákulisí. Zřejmě gratulovat svému milenci k postupu.

A pak působil dost zvláštně výrok Paľa Habery (51), že „se ukázalo, že Kukačka není gay, což je pozitivní zjištění“, který si nelze vyložit jinak, než že Habera má s gayi podobný problém jako prezident Miloš Zeman.

Mohlo by vás zajímat

Další články