Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar má problém s nadrženou Farnou a její láskou: Potraty jsou v Polsku zakázané!

Ewa chce sex. A chce ho hned! Odnese to nebohý Slovák Pčelár?
Zdroj: herminapress.cz

Zpěvačka a takyporotkyně Ewa Farna (19) už přestala v posledním přímém přenosu zcela kontrolovat své libido a otevřeně dala najevo soutěžícímu Štefanu Pčelárovi (24), že kdyby on snad chtěl, ona by jistě dala.

„Zbožňuju tvoje nízké polohy. Skvěle si s nimi hraješ a doufám, že si takhle jednou pohraješ i se mnou," sdělila od porotcovského pultíku zkoprnělému Pčelárovi, který má podle náznaků na Slovensku přítelkyni, ale je mu blbé to přiznat, aby ho zhrzená a nadržená Farna nezařízla.

Pokud ovšem přece jen ve vile SuperStar v pražských Stodůlkách dojde na žhavou chvilku, pár by si měl dávat setsakramentský pozor na antikoncepci. Ewa totiž při sčítání lidu uvedla, že je polské národnosti, a v Polsku, kde hodně dají na Boha, je to s potraty sakra problém.

Zajímavé by bylo i případné řešení občanství plodu jejich lásky. Pčelár je z Nitry, Farna je Polka, která bydlí kilometr za čárou v České republice, ale momentálně žije ve Varšavě, a dítě by zplodili u nás. Budoucí a zatím ještě nenarozená a nezplozená pěvecká hvězda a celebrita by tak mohla mít od narození ve věci svého původu pořádný buřtguláš.

Celou napínavou story budeme nadále sledovat!

Související články

Další články