Polská porotkyně poslední řady SuperStar, zpěvačka Ewa Farna (19) se stala nejsledovanější osobou této pěvecké soutěže. Ze začátku diváci kritizovali její komentování soutěžících, ale později se začali soustřeďovat hlavně na to, do čeho ji stylisté oblékli.

Téměř každé kolo se Ewa objevila v outfitu, který vzbudil obrovskou pozornost. Zpěvačka dala několikrát nahlédnout do svého napumpovaného výstřihu, ke kterému jí dopomáhaly perfektně střižené podprsenky „zvedačky“.

Některé modely však obepínaly zpěvaččiny křivky a kvůli televizní kameře jí přidaly ještě několik kil navíc. Fotografie zabírající zpěvačku tak ukázaly zásadní chybu kostymérů soutěže, kteří si neuvědomili, jak svým počinem Farné uškodili.

Ale bulvár a díky němu i TV Novy měly žně. Do očí to managementu zpěvačky nikdo neřekne, ale její zoufalé pokusy o módu byla „píárově“ jasným kořením celého letošního ročníku, na jehož konci Ewa jasně ukázala, že za její oplácanou postavou nejsou geny, ani nemoc, ale prosté přežírání se v naprosto nevhodné hodiny.

Podívejte se do naší fotogalerii na fotografie, které ve vás vyvolaly nejvíc emocí.