Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Sundá si kalhotky a udělá si z nich gumičku do vlasů: Co ještě ukáže Vica Kerekes ve filmu Muži v naději?

Vica je prostě kočka, o tom žádná.
+ Dalších 7 fotografií
Film, ve kterém každý podvádí každého. A nejvíc si to užívá krásná zrzka Vica Kerekeš. Ta jde z filmu do filmu a režiséři ji milují, divíte se?

Vica se téměř v každém filmu ukáže nahá a je to pohled pro bohy. Ve slavné scéně z filmu Muži v naději ani nemusí nic pořádně ukazovat. Stačí, že si svlékne v narvaném baru kalhotky a udělá si z nich gumičku do vlasů. Jakoby se nechumelilo!

Pak tam rajtuje na Jiřím Macháčkovi tak divoce, že dvojice během natáčení zničila dvě houpací křesla. Film od režiséra Jiřího Vejdělka je z roku 2011, a pokud si chcete na plátnech vychutnat aktuální Vicu, zajděte do kina na film z období druhé světové války s názvem Tenkrát v ráji.

A jak vlastně sama Vica hodnotí svoje natáčení nahoře bez? „Když jsem skončila školu, měla jsem obrovské dilema. Jestli mám jít na herectví. Jestli můžu sloužit lidem s tím, že dělám tohle povolání. Nakonec jsem se rozhodla, že budu herečka a vyberu si tuhle svoji cestu. Když jsem skončila, řekla jsem si… ano, když to budu dělat, tak se vším, co je potřeba. To je duše a je to tělo,“ říká svůdná Slovenka, která svůj největší vzor vidí ve francouzské herečce Juliette Binoche.

Prostě do toho jde naplno a když si to role žádá, tak se svlékne!

Mohlo by vás zajímat

Další články