Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Subinka Petr Nečas a domina Jana Nečasová řídili Česko podle kartářky!

Jana Nagyová. Žena, která položila premiéra republiky.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Premiér Petr Nečas (53) neměl se svou milenkou Janou Nagyovou (53) rovné postavení. Choval se jako submisivní chlápek, který je zvyklý poslouchat na slovo. Jana Nagyová (dnes už Nečasová) se řídila radami kartářky. Zní to neuvěřitelně, ale tahle dvojka řídila Česko.

Jana Nečasová, dříve Nagyová, je asi nejprovařenější českou milenkou. Žena, která byla odsouzena za zneužití vojenské rozvědky pro sledování někdejší ženy svého milého, měla podle soudkyně na svého partnera a tehdejšího českého premiéra – a potažmo tedy i na celou vládu – nezdravý a především neomezený vliv. Všechno navíc odstartovala věštba kartářky.

Je to kauza, kterou zná každý Čech nazpaměť jako říkanku. Jana Nečasová, dříve Nagyová, šéfka kabinetu premiéra Petra Nečase a jeho partnerka, nechala sledovat Nečasovu první manželku a využila k tomu vojenských zpravodajců. Po letech soudů a odvolání byla Nečasová shledána vinnou. Soudkyně Pavla Hájková, která měla případ na starosti, rozsudek zdůvodnila tím, že vliv Nečasové na premiéra a potažmo celou vládu byl společensky velmi nebezpečný a vzhledem k milenecké povaze vztahu prakticky bezbřehý.

Premiér Petr Nečas se choval jako oddaný subík. Poslouchal na slovo. Jana Nagyová byla zase za dominu, která mu poroučí. "Komandovala ho, nadávala mu. On se jí omlouval a škemral," uvedla soudkyně Petra Hájková.

Dalším děsivým momentem celé kauzy je to, že Nagyová se řídila radami kartářky! Politiku premiéra řídily okultní síly. Jana Nagyová totiž nechala Radku Nečasovou sledovat na rady kartářky – celý bizarní příběh si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy