Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Studentky pláčou: Nejkrásnějšího matikáře jim ukradl Armani! Ze sexy učitele se stal model

Ještě stále je šance, že se sexy učitel vrátí před tabuli. Ale jen tak
brzy to nebude.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Pietro Boselli toho ve svých 27 letech stihl opravdu hodně. Vyhrál soutěž o nejkrásnějšího učitele, dokončil si doktorát na univerzitě z mechanického inženýrství a nafotil kolekci pro Armaniho. U modelingu nakonec zůstal, cestuje po celém světě a studentkám zbyly jenom oči pro pláč.

Pietro učil na londýnské univerzitě, a jak jeho jméno napovídá, tak jeho předci pocházejí z Itálie. Patřil rozhodně k nejvíc sexy učitelům na škole a měl určitě plno žadatelek o soukromé doučování.

Skromný Pietro si svoji krásu ale moc nepřipouští a snaží se pořád zůstat normálním chlapem, ne žádnou namyšlenou hvězdičkou. A to i přes to, že si ho vyhlédli u Armaniho a nabídli mu práci snů. Stal se tváří sportovní kolekce EA7 a se svou modelingovou kariérou pokračuje dál. Fotí a natáčí po celém světě a prostě si svoji popularitu užívá. A to je dobře.

Modelové a modelky odcházejí brzy „do důchodu“ a mají poměrně krátkou životnost, co se slávy týče. Jenomže Pietro se neztratí. Neustále studuje a sleduje novinky ve svém oboru. Za pár let se tak klidně může vrátit zpátky na fakultu a studentky mu budou dál padat k nohám.

Tenhle sympaťák s chlapeckým úsměvem je momentálně nezadaný, rád si čte Oscara Wildea a poslouchá Rolling Stones.

Související články

Další články