Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Studentka (23) usnula ve vlaku, pak přišel obří šok: Tohle našla v klíně!

Studentka (23) usnula ve vlaku, pak přišel obří šok: Tohle našla v klíně!
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Na tuhle cestu vlakem dívka Ella Johannessen (23) z Velké Británie jen tak nezapomene. Jen co dívka nastoupila, v pohodlné sedačce usnula. Po probuzení na ni čekal šokující nález v klíně, který jí tam přichystal jeden ze spolucestujících.

Ella Johannessen z Velké Británie dala přednost vysoké škole před penězi. Aby zvládla dokončit poslední ročník, musela přestat pracovat. To taky způsobilo, že na tom byla finančně bídně. Rovněž se musela vypořádat se smrtí svého tatínka. Málem se zhroutila, když zjistila, že jí na účet nepřišlo 35 liber (asi 1000 korun). S penězi totiž počítala.

Při cestě vlakem si proto vylila srdce své mamince. Vypovídat se pomáhá při každé obtížné situaci. Dívčina cesta z Londýna do jejího rodného Leedsu trvala hodinu, po ukončení hovoru se uvelebila v sedačce a usnula.

Po probuzení na ni čekalo ohromné překvapení. V klíně našla ubrousek, pod kterým bylo schovaných celých 100 liber, což dělá v přepočtu bezmála 3 tisíce korun. Velké gesto od jednoho ze spolucestujících dohnalo Ellu k slzám štěstí. O příběh se podělila na sociální síti.

"Po příšerných osmnácti měsících, během kterých jsem přišla o svého otce a oba prarodiče, jsem ráda, že vidím, že dobro v lidech stále přetrvává," poznamenala Ella na Facebooku.

Související články

Další články