Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Studenti si pozvali na maturiťák striptérku. Neuvěříte, co řekli učitelům!

Striptérka na maturitním večírku opravdu nemohla chybět!
Zdroj: profimedia.cz
Studenti si pozvali na maturitní večírek striptérku, která jim měla zpestřit závěr střední školy. Vzhledem k tomu, že to učitelům nechtěli dopředu říkat, aby nevyvolali paniku, bylo to pro ně velké překvapení.

Němečtí studenti z gymnázia v Mnichově si chtěli užít maturitní večírek, a tak si řekli, že striptérka prostě nesmí chybět. Jenže se jim to nechtělo říkat učitelům, tak si vymysleli něco, na co snad ani učitelé skočit nemohli.

Studenti jim řekli, že na večírek přijde žena, která jim bude přednášet o vztazích mezi učiteli a žáky. Učitelé to nijak neřešili a byli na přednášku zvědaví. Jenže když striptérka Jarly (33) na večírek přišla, mluvení jí vydrželo jen chvíli. Pak skočila na pódium, pozvala si tam kluky a začala se svlékat.

Na videu můžete vidět, jak se striptérka chlapci svíjí na klíně, tancuje kolem něj, tlačí si jeho obličej mezi svoje ňadra a její tanec je plný sexu. Pak se zabalila do modrého ručníku a svlékla se úplně celá. Tohle učitelé rozhodně nečekali a zůstali zírat s otevřenou pusou. Je vidět, že si to studenti užívali. Ještě aby ne.

Naštěstí byli učitelé tak benevolentní a nechali striptérku vystoupení dokončit. Přece jen byli studenti už plnoletí a maturitní večírek se neodehrával na půdě školy. Celé vystoupení natočil jeden ze žáků a umístil na internet. Striptérka Jarly se tak stala slavnou a založila si svůj vlastní kanál, který se jmenuje „Všechno o sexu“.

Související články

Další články