Šestnáctiletý student se nezdráhal podívat se učitelce do telefonu a to, že našel její nahé fotky, rozhodně nečekal. A samozřejmě toho hned využil. Začal je šířit dál svým spolužákům přes sociální sítě. Leigh má teď z ostudy kabát a navíc přišla o práci. Školní rada totiž celý skandál neskousla a dala pedagožce najevo, že pokud neodejde ze školy sama, bude vyhozena.

Student zřejmě neměl učitelku rád. Předtím, než zveřejnil její nahé snímky, ji ještě varoval. Napsali jí, že její den zúčtování se blíží. Hned potom, co napsal učitelce, je rozeslal ze svého mobilu na internet.

„Fotky mi ukradl z mého telefonu, ale posílal je z toho svého. Musel otevřít položku aplikací, potom galerii a až pak zobrazit fotky,“ říká Arthur, která na mladíka podala stížnost. Po celém skandálu byla donucena odstoupit a vzdát se tak svého milovaného zaměstnání. Studenti jsou ale na její straně a nechtějí, aby odešla. Založili dokonce petici, kde všichni vedení školy žádají, aby učitelku přijalo zpět.

„Potom, co ji vyvedli ze školy, si myslíme, že ji k tomu donutili a neměla jinou možnost než rezignovat,“ píše se v petici. Tu podepsalo už 250 žáků. Zatím to ale vypadá tak, že petice je k ničemu. Arthur se zatím do školy vrátit nemůže. Chlapec, který fotografie všem rozeslal, je vyšetřován.