Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Student ukradl učitelce telefon a její nahé fotky poslal spolužákům! Žena musela odejít ze školy

Student učitelce ukradl mobil a její nahé fotky rozeslal svým spolužákům.
+ Další 3 fotografie
Chvíle nepozornosti stála učitelku Leigh Anne Arthur (33) z Jižní Karolíny velkou ostudu i zaměstnání. Musela hlídat na chodbách a svůj mobilní telefon si nechala ve třídě. Toho ale využil její student, který jí telefon ukradl. Měla v něm nahé fotky, které nafotila svému manželovi k Valentýnu. Student začal fotky šířit dál.

Šestnáctiletý student se nezdráhal podívat se učitelce do telefonu a to, že našel její nahé fotky, rozhodně nečekal. A samozřejmě toho hned využil. Začal je šířit dál svým spolužákům přes sociální sítě. Leigh má teď z ostudy kabát a navíc přišla o práci. Školní rada totiž celý skandál neskousla a dala pedagožce najevo, že pokud neodejde ze školy sama, bude vyhozena.

Student zřejmě neměl učitelku rád. Předtím, než zveřejnil její nahé snímky, ji ještě varoval. Napsali jí, že její den zúčtování se blíží. Hned potom, co napsal učitelce, je rozeslal ze svého mobilu na internet.

„Fotky mi ukradl z mého telefonu, ale posílal je z toho svého. Musel otevřít položku aplikací, potom galerii a až pak zobrazit fotky,“ říká Arthur, která na mladíka podala stížnost. Po celém skandálu byla donucena odstoupit a vzdát se tak svého milovaného zaměstnání. Studenti jsou ale na její straně a nechtějí, aby odešla. Založili dokonce petici, kde všichni vedení školy žádají, aby učitelku přijalo zpět.

„Potom, co ji vyvedli ze školy, si myslíme, že ji k tomu donutili a neměla jinou možnost než rezignovat,“ píše se v petici. Tu podepsalo už 250 žáků. Zatím to ale vypadá tak, že petice je k ničemu. Arthur se zatím do školy vrátit nemůže. Chlapec, který fotografie všem rozeslal, je vyšetřován.

Mohlo by vás zajímat

Další články