Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Student nevydýchal sex ve třech. Vzal proto na druhého milence nůžky a tekla krev!

(Ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia
Švédská trojka, kterou si užívali studenti americké univerzity Yale, skončila tragédií. Jeden z aktérů postelových hrátek začal žárlit a svého soka v posteli se pokusil zneškodnit nůžkami. Sám nakonec vyskočil z okna.

Měla to být party plná alkoholu zakončená postelovými hrátkami ve třech, jenže skončila jedním napadením a vážným zraněním a bohužel i jednou smrtí.

Jednadvacetiletý Tyler C. neunesl, že jeho milenka, jejíž jméno policie nezveřejnila, věnuje v posteli víc pozornosti druhému muži, svému spolužákovi Alexandrovi M. Ve zkratu proto sebral ze stolu nůžky a Alexandrovi je bodl do krku. Naštěstí nepoškodil tepnu, takže mladík agresivní útok během sexuálních hrátek po ošetření v nemocnici přežil.

Jenže tragédie na sebe nenechala dlouho čekat, Tyler, absolvent filozofie, si pod tíhou svědomí sedl na parapet a skočil. Našli ho na terase tři patra pod oknem mrtvého.

K neštěstí došlo už na konci května a v případu figuroval i alkohol. Dívce, kvůli níž se milenci nepohodli, se nic nestalo, napadený Alexander je v pořádku.

Související články

Další články