Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Stud musel stranou a bradavky ven: Miss Fisherová a MILF Bittnerová ukázaly na divadle podruhé v životě prsa!

Stud musel stranou a bradavky ven: Miss Fisherová a MILF Bittnerová ukázaly na divadle podruhé v životě prsa!
Zdroj: indigo company, jirkazz, profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Miluška Bittnerová (37) provokuje svým poprsím fantazii mužů pravidelně, ale natvrdo "je" ukázala pořádně jen jednou ve filmu Dámský gambit.

Stejně je na tom kolegyně z divadelního představení Dokonalá svatba, stydlivka a jedna z charakterově nejnormálnějších miss všech dob, dnes herečka a tanečnice Lilian Sarah Fisherová (29), která si nahotu extrémně hlídá od doby, co před sedmi lety "ujela" se závojem na přehlídkovém mole.

Jenomže právě Dokonalá svatba donutila tyhle dvě odhodit stud podruhé a zejména Fisherová, která divadlo miluje a po boku miláčka divaček Ordinace Filipa Tomsy (28) v představení hraje, se na každou reprízu těší a zároveň trne, protože tuší, že část mužského osazenstva v hledišti se chytilo informace v médiích, že v tomto nenápadném a mimochodem velmi slušném představení divadelní společnosti Indigo odhodily Fisherová s Bittnerovou zbytky studu a v zájmu souboru se po jevišti promenují v lepším případě v negližé, v tom horším rovnou při milostné scéně s Tomsou, ve které Fisherová účinkuje zcela nahá, krytá jen titěrnou peřinkou. Zda jsou ještě volné lupeny na devatenáctého k Hasičům, netušíme, ale jelikož celou tu sodomu gomoru dávají holky a spol. letos v Praze naposledy, zájem bude asi veliký.

A protože je produkce skoupá na fotografie, které nás, co si budeme povídat, zajímají nejvíc, zajdeme si tam tajně trošku zafotit a pak se s vámi podělíme, protože divadlo je divadlo a prsa jsou prsa.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy