Barney se oženil! A jaké to bylo? No přece – legen… počkej si… legendární!

Neil Patrick Harris (41), jak se herec, který hrál dlouhé roky v seriálu Jak jsem potkal vaši matku, jmenuje, si vzal svého přítele Davida Burtku po deseti letech vztahu. Vychovávají společně tříletá dvojčata, dceru Harper a syna Gideona.

Vypadá to, že se se svatbami známých osobností, kteří se berou po dlouholetém vztahu, roztrhl pytel. Nejdříve Brad Pitt a Angelina Jolie, kteří se vzali ve francouzském Nice na zámku Chateau Miraval, a hned o týden později vyšla najevo zpráva o sňatku jednoho z nejoblíbenějších herců v Americe. Obřad proběhl na italském hradě v městečku Perguia.

Kdo by čekal velkou party, kterou by uspořádal Barney, ten by se hodně spletl. Šlo o komorní záležitost, které se účastnili nejbližší lidé páru. Mezi hosty byl i dobrý přítel slavného páru Sir Elton John, který také vychovává dvě děti se svým partnerem Davidem Furnishem. „Jídlo bylo úžasné, bylo také několik krásných ohňostrojů a celá svatba byla ve stylu kouzel a magie, protože jak víte, triky a kouzla k Neilovi patří. Svatba byla nádherná,“ prohlásil Elton John.

Před svatbou byla celá rodina viděna podle serveru Daily Mail naposledy v New Yorku. Potom zmizeli na týden. A teď je jasné proč!

Zprávu o víkendové svatbě vyslal do světa sám Neil, který zveřejnil fotografii dvou mužů v obleku na sociální síti Twitter a napsal k ní: „Hádejte, co se stalo? Já a David Burtka jsme se o víkendu vzali v Itálii. Ano. „N“ a „D“ jsou manželé.

Zpráva spustila lavinu gratulací od celebrit i fanoušků a my se samozřejmě připojujeme!