Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Strýc brutálně zbitého mladíka vyhlásil pátrání na vlastní pěst: Chce dostat útočníky sám!

Zdroj: Facebook
Strašlivý případ se odehrál v Teplicích, kde byl dvěma útočníky surově napaden mladý voják. Skončil nejen s otřesem mozku, ale i s brutálně pohmožděným obličejem, prasklými kostmi a spoustou dalších zranění. Jeho strýc se nyní rozhodl začít pátrat na vlastní pěst.

Mladý voják byl napaden před teplickou diskotékou Luna Fotky zbitého syna dala na sociální síť jeho matka a nabídla dvacet tisíc tomu, kdo najde pachatele. Iniciativy se chopil i strýc mladého muže, který k pátrání taky použil sociální síť.

"Mého synovce na rohu Luny ukopali nějací ksindlové údajně kolem věku 25 let. Neví se přesně, jestli byli dva nebo tři. Podle slov mého synovce byl sražen k zemi a následně mu drželi ruce, aby se nemohl hýbat, a další ho kopal botama přímo do obličeje a nakonec mu do obličeje kopali všichni. Výsledek je otřes mozku, rozlámaný nos, prasklý nadočnicový oblouk, má dvě prasklé kosti, které se mu zapíchly do oka a lékaři zatím nevědí, jestli budou oči v pořádku, nebo jestli na to jedno oko oslepne trvale," popisuje muka, která zažíval jeho synovec.

"Zatím vidí jen na jedno oko, které má pootevřené asi na 2 milimetry. U toho incidentu venku bylo plno lidí, ale nikdo mu nepomohl, i když viděli, že ti zkurvenci kopou do obličeje člověka, který je v bezvědomí. Řeší to Policie ČR i kriminální policie, která si vyžádala záznamy z vnitřku Luny i z venkovní kamery. Ta je prý někde na křižovatce u Luny. Žádám všechny ty, kteří byli u toho incidentu a vědí, kdo to udělal, aby mi napsali," dodává strýc a připomíná odměnu ve výši 20 000 tisíc, kterou nabídla jeho sestra.

Na Facebooku zveřejnil fotografie domnělých útočníků a požaduje, aby mu veřejnost poskytla informace.

Související články

Další články