Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Striptérka z Big Brothera přejela v opilosti muže a ujela: Je obviněna z pokusu o vraždu!

Taková divočina nebyla ve VyVolených se striptérkou Reginou!
Zdroj: reprofoto: RTL
Natalie Langer je taková německá rádoby celebritka, které se nepodařilo stát se slavnou. Vlastně podařilo, ale jinak, než chtěla. Když se v roce 2004 hlásila do reality show Big Brother, tak si myslela, že se o ni po vysílání poperou všechna média. Jenomže tak tomu nebylo. Proslavila se o skoro 10 let později. Tím, že málem zabila muže.

Vypečená Natalie řádila v Big Brotherovi, jak jen to šlo. Když byla mladší, účastnila se několika soutěží krásy. Měla docela úspěch, ale na kariéru profesionální modelky to nikdy nedotáhla. Tak to zkusila v reality show, které měly před deseti lety velkou sledovanost a úspěch. V roce 2004 nastoupila do Big Brothera, kde se nestyděla svléknout. A kdyby jenom to! Předváděla tam striptýz jako profesionální tanečnice. Dokonce si do vily dotáhla podvazkový pás a sexy prádélko. Vyplatilo se. Jednomu soutěžícímu zatancovala na klíně.

Od té doby větší úspěch neměla. Naopak. V roce 2013 se opila v baru a odjela autem domů. Cestou smetla ze silnice muže. Nezastavila, neposkytla mu první pomoc. Přežil jenom díky tomu, že za Natalií jel jiný řidič, který okamžitě zastavil a poskytl těžce raněnému první pomoc. Teď stojí rádoby celebrita před berlínským soudem a čelí obvinění z pokusu o vraždu. Ona se brání tím, že si z celé noci nic nepamatuje a neudělala to záměrně.

To moc dobrá omluva není.

Související články

Další články