Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Strávili jsme spolu noc, ale bylo to spořádané, tvrdí o divoké noci Roman Šebrle

Roman a jeho holky.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 20 fotografií
Nic jsme spolu neměli a ta částka taky nesouhlasí. Moderátor televize Prima Roman Šebrle (43) se snaží bagatelizovat svůj úlet se svůdnou Denisou. Nyní přiznal, že s kráskou prožil celou noc. Ale prý to bylo spořádané.

Tanečky, osahávačka, mazlení, ukazování kalhotek a divoká líbačka. Tak vypadala firemní akce v podání moderátora Romana Šebrleho (43) a svůdné asistentky Denisy. Romanovi by to asi prošlo, kdyby ho u těchto kousků nenachytali fotografové Blesku.

Nevěrou sympatického moderátora se baví celá televize Prima. Roman podle deníku Blesk svým kolegům tvrdí, že po odjezdu z firemní akce vzal Denisu na další sklenku do centra Prahy. Jeho manželka Eva v té době nebyla v Praze. Byla s kamarádkou v Harrachově.

V redakci eXtra.cz Romanovi všichni věříme, že Denisu vzal jen na sklenku a v centru Prahy se už dále nelíbali a už mu neukazovala kalhoty a určitě ani to, co má pod nimi. A doufáme, že mu uvěří i jeho milující manželka.

Související články

Další články