Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivý omyl: Podhůrský se oženil a byly u toho kamery! Proboha, to neví, že je to záletník?

Zdroj: Prima
Policajt Podběl, kterého hraje v seriálu Svatby v Benátkách Zdeněk Podhůrský, se žení. A slavit se bude v hospodě ve Špičce. Je to všecko pěkné, ale tomuhle přeci nemůže nikdo věřit!

Pokud seriál, ve kterém si zahrála budoucí mlynářku třeba Petra Faltýnová, sledujete, víte, že svatbě předcházela rodinná katastrofa. Podbělovou vyvolenou je totiž bývalá přítelkyně jeho syna. Ten si ji měl brát, ale ona se zamilovala do jeho otce, svého budoucího tchána, a otěhotněla s ním. Dnes si svého osudového muže bere a jejich dcerka Danuška je u toho. V seriálu ale na rozdíl od nedávné Verešové v podvazcích neuvidíte obřad samotný, pouze následnou oslavu v hospodě ve Špičce.

A to je možná dobře, podobnou kravinu totiž mohl vymyslet jen zfetovaný scénárista na LSD Podhůrský (55) totiž žádné ženichy hrát nemůže, neboť to působí značně nedůvěryhodně.

Herec, zpěvák, režisér, moderátor, skladatel, básník, fotograf, galerista a proutník Podhůrský má se dvěma exmanželkami tři až čtyři děti (jeho druhá ex Markéta krátce po rozvodu v roce 2009 otěhotněla a dodnes není jasné, zda… ale to je fuk, prostě má Zdeněk jen tři) plus blíže nespecifikovaný počet levobočků různě po divadelních štacích, kterých může být nula až padesát, proto je kravina, aby hrál ženicha, neb tomu nikdo nemůže věřit.

Co je šílené, je fakt, že Podhůrský se v zájmu P.R. Primy rozpovídal k případné další svatbě kladně: "Velkou svatbu, hodně lidí, určitě nic moc vážného nebo komorního, hlavně aby byla fakt sranda a aby se lidi dobře bavili. Svatba má být super mejdan s nejlepšími kamarády a s co nejširší rodinou,” vyděsil nás herec, který je aktuálně volný, neb v březnu pustil po sedmi letech k vodě svou poslední gejšu Ilonu Andrejskovou (26).

Související články

Další články