Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strašlivé obvinění reportérky TV Prima: Za pomoci záměrně vypadlé bradavky okradla Lounovou o narozeniny, které jí sama pořádala!

Špaková musela s kamarádkou, které píárovala „oslavu“ narozenin,
natočit rozhovor, ale ten nikoho nezajímá. Bradavka je bradvka.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Lucie Špaková je suverénně a dlouhodobě největší kost z řad reportérek VIP zpráv, a tak se není co divit, že se sama roky snaží stát celebritou. Tentokrát si nádherně vychutnala nebohou Olgu Lounovou, které poskytuje PR poradenství, a tak se zřejmě podílela na zpěvaččině oslavě narozenin, kam jako náhodou přijela točit reportáž, která měla jediný cíl, ukázat světu bradavku a zcela zastínit nic netušící Lounovou, která jistě uvěří historce o náhodě. Povedlo se.

Špaková se toho nebála nikdy. Má blízko k celebritám, byl tam třeba Daniel Hůlka, a tak se není co divit, že má reportérka v rámci redakce „VIPek“ pevné postavení, což se náramně hodí nejen na občasná nechtěná píárka, ale především k sebeprezentaci.

Ostatní novinářky posedlé statusem celebrity by se od ní měly učit. Důkazem toho jest oslava narozenin Olgy Lounové, o kterou se Špaková v minulosti dlouho starala a možná stále stará, a tak se není co divit, že zrovna ona přijela natočit z akce reportáž.

Namísto toho, aby dělala vše pro to, aby její kamarádka a oslavenkyně dostala v reportáži co největší prostor, neponechala nic náhodě a poté, co venku odložila zvukařské nádobíčko a novinářský průkaz a zapózovala si coby jeden z hostů, a nikoli pořadatelka/re­portérka, neváhala a rovnou při interview s Lounovou vytasila dvorec bradavky, nebo něco, co jej hodně připomíná.

Výsledek? Narozeniny zpěvačky, na které musel tutově přispět i podnik, kde se konaly, nikoho nezajímají, stejně jako partneři, vše se točí jen okolo bradavky Špakové, která pokud si za píárko či domnělou organizaci akce atd. poslala k Lounové (už tak deprimované z nedávných kopaček od rappera Revolty) domů fakturu, zabila asi tak šest much jednou ranou: Má reportáž do práce, udělala kšeft, vyfotila se do bulváru jako celebrita, sama se objevila v televizi pomocí dekoltu a v neposlední řadě se už o jejím dvorci píše v zahraničí, viz galerie.

Špakovou nemůžeme než pochválit, protože naivní Lounová tutově žije v tom, že se to prostě stalo náhodou, a zoufale přemýšlí, proč se nikde v článcích o narozkách neobjevuje nic o projektech, které si v rámci narozeninových rozhovorů promovala. Ale tak co, pořád lepší než přes držku od čtyř černošek nebo tak něco.

Copak asi naše kolegyně ukáže příště a kdo to bude platit?

Související články

Další články