Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

STRACH Z ROZCHODU: Týnuš Třešničková marně čeká na přítele! Viktor je pryč…

Zdroj: Instagram
+ Dalších 80 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Dlouhých 9 měsíců strávila youtuberka Týnuš Třešničková (23) za zdmi nemocnice v tureckém Istanbulu. Tam jí doktoři léčili ošklivé popáleniny, které utrpěla při ohnivé show ve známé restauraci. Teď už je ale v Česku a mnozí by si pomysleli, že se bude konat velká oslava s přítelem Viktorem Hajíčkem (35). Jak se ale redakci eXtra.cz podařilo zjistit, doposud se neviděli.

Popálená Týnuš Třešničková se konečně vrátila domů. Její léčba v nemocnici v Istanbulu skončila a oblíbená youtuberka se po 9 měsících dočkala milovaného domova a spánku ve vlastní posteli. Jenže v ní tráví čas sama, nikoliv se svým partnerem, se kterým se doposud neviděli…

„Týnuš dorazila do Česka dříve, než bylo plánováno. Nebyl tak čas se vidět,“ prozradil eXtra.cz její přítel Viktor Hajíček, který je výhradním dovozcem jedné značky čínských telefonů do Česka. Jeho slova tak působila, že se oba rozešli. „Jsem dva týdny v Číně na pracovní cestě, takže zatím nebyl čas,“ vysvětlil Hajíček, který je distributorem telefonů Xiaomi.

Přitom mnozí by uvažovali, že shledání partnerů bude to, co je v jejich životech prioritou. Láska tak musí chvíli počkat… Týnuš teď čekají další lékařské zákroky v Česku, aby byla definitivně v pořádku. Hajíček už dříve eXtra.cz naznačil, že právě v Česku by jeho vyvolená měla podstoupit několik plastických operací.

Související články

Další články