Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Strach o život! Herečka ze seriálu My všichni školou povinní záhadně zmizela! Kde Míša Kudláčková nyní je?

Kam mohla zmizet?
+ Další 3 fotografie
Policie vyhlásila pátrání po Michaele Kudláčkové (48). Tu proslavila role v seriálu My všichni školou povinní. V poslední době pracovala jako kartářka, která mapovala život a vraždy Petra Kramného. Podle přátel byla 20. června večer ještě aktivní na svém Facebooku.

Nikdo neví, kde momentálně je. Její kamarádi jsou v šoku. Redakce eXtra.cz kontaktovala její blízkou kamarádku, nikdo ale nemá o Kudláčkové žádné informace.

Michaela Kudláčková na sebe nejvíce upozornila v seriálu My všichni školou povinní. To byl její herecký vrchol. V současné době se živila vykládáním karet a věštěním.

Narodila se 21. srpna 1968 – tedy v den, kdo do Československa přišla okupační vojska.

Jako matka čtyř dětí to neměla v životě lehké. Jeden čas byla velmi zadlužená. „Podle Centrální evidence exekucí čelí celkem 19 exekucím. Celková dlužná částka činí jen na jistinách, tedy bez příslušenství a úroků, 636 000 Kč,“ uvedla v roce 2014 mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová. Tehdy ale Kudláčková v rozhovoru pro deník Aha! uvedla, že dluhy postupně splácí.

V poslední době na sebe Kudláčková upozornila na svém webu Popelky.cz. Tam popisovala, jak detailně sleduje proces s Petrem Kramným. Nedávno také organizovala skupinu, která zkoušela hledat pohřešovanou Míšu Muzikářovou.

Podle kamarádů může mít sebevražedné sklony. Ještě 20. června večer byla aktivní na svém Facebooku. Pak se odpojila a nedává o sobě nikomu vědět…

Mohlo by vás zajímat

Další články