Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Stop anorexii: Eliška Bučková prý přibrala čtyři kila. 5 důvodů, proč jí to nikdo nevěří

Eliška Bučková má snad už nejkostnatější období za sebou.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková (23), která měla velmi blízko k vážné poruše příjmu potravy, anorexii, se už delší dobu dušuje, že se začala soustředit na to, aby přibrala nějaké to kilo a začala mezi svými kolegyněmi modelkami vypadat zdravěji. Najala si trenéra a prý se jí podařilo nabrat už čtyři kila, což by při její výšce 180 cm, kdyby se kila rovnoměrně rozložila, mohlo být pravdivé. Zlé jazyky ale tvrdí, že Eliška je stále jenom kost a kůže a žádný progres se nekonal. Opilecký skandál v Londýně, o kterém mluvil v českém šoubyznysu snad každý, jí na důvěryhodnosti také nepřidal.

eXtra.cz přináší 5 důvodů, proč missce její prohlášení o přibírání nikdo nevěří:

1. Modelky si sebe všímají až příliš, v zákulisí se okukují a kontrolují, jak která vypadá. Stejně tak jako Bučkové kolegyně nemohly přehlédnout její extrémní vyhublost, tak si i teď všímají jejího chování a jídelníčku a prý je to pořád slabota.

2. Na posledních přehlídkách, kde se Eliška objevila, bylo jasně poznat, že je stále velmi hubená. V plavkách se jí rýsují nadměrně vystouplé kyčle a klíční kosti.

3. Eliška nikdy na plnou pusu nepřiznala, že má problém, který nevyléčí jen trenér a změna jídelníčku, ale hlavně pravidelné návštěvy nebo hospitalizace na specializovaném pracovišti. Anorexie je nemoc, která souvisí primárně s psychikou.

4. Na večírcích, kde se modelka pohybuje, se často rautové stoly prohýbají pod různými dobrotami, ale i z nich je možné vybrat jídlo tak, aby linii neuškodilo. Elišku nikdo ale u žádného ještě neviděl. Možná je to proto, že v dobách, kdy se extrémně soustředila na posedlost hubnutím, se nepřirozeně vystavovala před fotografy s všemožným jídlem a předstírala, že ho i sní.

5. Vztah s milionářským synkem Jakubem Malinou (26) je plný lákavých dobrodružství a neřestí, které se projevily právě při cestě do Londýna.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy