Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Štíhlá Britka nakoupila oblečení po Victorii Beckham: 4 fotografie, které ukazují, že se do mini kousků idolu anorektiček vešla jen čtrnáctiletá dcera!

Annabel Cole neměla šanci oblečení po Victorii obléct.
+ Další fotografie

Victoria Beckham (39) se svým manželem Davidem nedávno protřídili šatník a spoustu oblečení věnovali Červenému kříži. Ten pak uspořádal prodejní bazar, kde si lidé mohli zakoupit kousky populární dvojice. Jenže muži měli rozhodně větší šanci něco ulovit, protože obléct věci po Victorii dělá běžným ženám velký problém.

Annabel Cole její styl zbožňuje. Přesto tušila, že i když nosí velikost 8 – 10 (česká 36 – 38), že se do jejích modelů nevejde. Rozhodla se ale podpořit dobrou věc a oblečení, které zakoupila, věnovala své dceři Else (14). Ta má velikost 6 (česká 34). Když se Cole vrátila domů s několika úlovky, hned se s dcerou vrhly na zkoušení. Jaké je ale čekalo překvapení, když téměř všechny modely seděly jen její dceři. „Elsa je z oblečení nadšená a já mám radost, že jsme podpořily dobrou věc,“ dodala nakonec Cole. Výtěžek z prodeje jde totiž na pomoc Filipínám postiženým tajfunem.

Beckham je proslulá svojí extrémně hubenou postavou. Už několikrát byla nařčena z anorexie a veřejnost jí vyčítala, že jde špatným příkladem mladým dívkám. Victoria většinou nosí oblečení velikosti 4 (česká 32), která se jinak označuje i jako 0. Tu nosí například i Eva Longoria.

Mohlo by vás zajímat

Další články