Týnuš sdílela své hluboké myšlenky na Instastories, kam mimo jiné napsala, že Češi jsou v oblékání konzervy a že by ženy měly chodit častěji bez podprsenky. „Třeba dneska jsem měla strašnou radost, když jsem nezávisle na sobě viděla dvě slečny. Jedna jen ve sportovní podprsence a leginách, druhá v letních šatičkách bez podprsenky,“ psala Týnuš nadšeně. A její výlev parodovala Nikol.

„Dneska jsem viděla slečnu s miminem! Možná mě ani nesleduje, ale je super, že si ho pořídila, protože ho mám já. Pojďme se mnou inspirovat dál, protože jinak jste konzervy bez dětí a s podprsenkama. Miluju Týnuš,“ napsala Nikol, i když je trochu překvapením, že mladou vlogerku sleduje. Celý příběh najdete ZDE.

A zatímco Nikol (30) Týnuš zná, tak youtuberka tvrdí, že vůbec neví, o koho jde. A tak jí Nikol zase odpověděla.

„Hm, takže Týnuš Třešínka na svém youtubu uvedla, že neví, kdo jsem, takže určitě budu hodně úspěšná. Kromě toho, že je konzerva, pač mě ještě nesleduje, dělá školáckou chybu. Týnuš, až budeš chtít jednou děcku utřít h*vno páskem od Gučiho a vono to z nějakýho neznámýho důvodu nepude, budeš litovat, žes nesledovala můj instablogísek. Vlhčený ubrousky! Anebo do sprchy, jestlis to nechala zaschnout. No dobře… Ale pak už bude pozdě, pak už za mnou pro radu nechoď," dělá si z youtuberky legraci Nikol.

Odpoví Týnuš? Nebo místo toho ve videu radši ukáže, co tento týden snídala a jak se oblékla o víkendu?