Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Štěpánka Decastelo musí jít znovu na operaci! Její klín nevydržel nápor mladého milence!

Chudák Štěpánka! To je rána!
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Moderátorka Štěpánka Decastelo (37) je konečně ve svém životě po nějakém tom čase spokojená a šťastná. Jeden z důvodů je její tříměsíční vztah s o třináct let mladším Martinem Macou. Jenže vztah s mladým milencem s sebou přináší i různé peripetie.

Oba dva jsou milovníci rychlých a krásných strojů Harley Davidson. Jejich společné zájmy však nezůstaly jen a pouze u krásných mašin. Štěpánka je koneckonců známou milovnicí a sexuální expertkou, a tak nemusíme dvakrát hádat, o co jde.

Bohužel jejich neutuchající sexuální vášně a touhy skončily tragicky. Štěpánka Decastelo si po druhém porodu syna Olivera naplánovala laserovou plastiku vaginy za účelem zúžení a omlazení intimních partií. Jediné pravidlo, které měla od pana doktora po laserovém zákroku dodržet, byl sexuální půst po dobu pouhých pěti dnů!!!

Jak sama Štěpánka řekla: „Láska je láska a v danou chvíli jsem si ten sex odpustit zkrátka nedokázala… Ale teď napodruhé už budu vzorná pacientka. Přísahám!“ Tak snad se Štěpánka pro příště udrží, aby si pak mohla znovu „zarajtovat“ jako za starých časů. Protože kolikrát se uděláš, tolikrát jsi člověkem.

Související články

Další články