Měsíc po SuperStar se opakuje situace, kdy slovenský vítěz, většinou prostoduchý bača z východu, zmizí v Podkarpatské Rusi a v českém šoubyznysu je o konkurenta méně.

Pčelár (25) si splnil povinné pofinálové taškařice a zmizel. Moc toho o něm neví ani slovenský bulvár, který ale problémy především se soukromím nové celebrity očekával.

„Byly tu nějaké problémy při dokrůtkách do SuperStar, které měla Markíza. Itcho byl na jednu noc doma, mělo se točit u nich doma i s oběma rodiči. Nakonec to ale narychlo zrušil, byly tam nějaké vyostřené hádky s produkcí. Pak se ukázalo, že už delší dobu bydlí někde v podnájmu a ne u rodičů,“ říká kolega ze slovenského bulváru a dodává, že slovenské „klevetníky“ teď spíš bude hodně zajímat Virginia Buberníková, která má jako zřejmě latentní lesbička s kyprými vztahy mnohem větší mediální potenciál.

Slováci prý mají sami problémy s nějakým stopováním Pčelára, který se drží stranou, a kolegové se prý snažili hodně. Důvod je prostý – Ewa Farna (19) a stálá nejistota, zda ti dva spolu náhodou za zády všech nekopulují někde na salaši pod Chopokem.

Pčelár si zřejmě ale pro Česko vybral úděl předchozího vítěze SuperStar Lukáše Adamce, který je v ČR mediálně po smrti a na Slovensku už se zmítá v kómatu.