Z jejího příběhu doslova mrazí. Kelly Davidson (34) z kanadské Ottawy vyhrála boj nad rakovinou už třikrát. Poprvé ji zastihla v jedenácti letech, kdy měla rakovinu mízních uzlin, v osmadvaceti porazila rakovinu prsu a před třemi lety se poprala s rakovinou štítné žlázy.

Boj o život vyhrála, ale během rakoviny prsu jí lékaři museli udělat mastektomii, tedy odstranění mléčné žlázy z ňadra, a Kelly přišla o obě prsa. Nedávno si ale na plochou hruď dala udělat symbolické tetování a její fotky z Facebooku, kterými chtěla dodat odvahu i dalším ženám, obletěly svět.

Odmítla umělá prsa a namísto toho si statečná žena po svém posledním boji s rakovinou štítné žlázy nechala vytetovat na hruď vílu s motýly. Ve víle symbolizuje samu sebe a odlétající motýli jsou zákeřná nemoc, která odchází z jejího těla.

Kelly i přes namáhavý osud žije život naplno a nedovolí, aby ho nějaká nemoc změnila. Sama se cítí stejně krásná a vůbec ne méně žena, než když měla obě ňadra. Navíc ji teď v létě čeká svatba a pevně věří, že do třetice všeho dobrého a rakovina se jí nikdy nevrátí.