Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Šťastná maminka Olga Lounová (41): První slova o rychlém porodu vytoužené dcerky

Olga Lounová se stala maminkou. Porodila krásnou holčičku.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se svolením Olgy Lounové
+ Dalších 7 fotografií
Detaily

Zpěvačka Olga Lounová (41) zažívá nejkrásnější momenty v životě. Jí a jejímu partnerovi Janu Kreglovi (36) se narodila vytoužená dcerka Arianne. Olga nyní sdělila podrobnosti porodu, který byl ambulantní. Obrázky ukázala na svém Instagramu.

"Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z Tvých maličkých úst. Vítej, Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny. Nemohla jsem se dočkat, až Tě budu držet v náručí, a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou," napsala Olga Lounová na popisku k fotce, kterou sdílela na svém Instagramu poté, co porodila krásnou holčičku.

Detaily porodu Olgy Lounové

Olga Lounová a Jan Kregl jsou momentálně štěstím bez sebe. Holčička je zdravá a krásná a také na svět přišla velice rychle. "Rodili jsme ambulantně, což znamená, že po pár hodinách po porodu a první kontrole miminka a maminky, pokud je vše v pořádku, pak jedete domů," uvedla Olga na sociální síti, že měla to štěstí rodit rychle a bez komplikací.

"Zvládli jsme to krásně, měla jsem dvě úžasné porodní asistentky i partnera s kamarádkou s sebou, takže to bylo celé o obrovské podpoře, lásce a péči. Tak jak by si zasloužila každá žena," řekla eXtra šťastná Olga. "50 cm a 3,160kg," dodala pyšně.

Zároveň poděkovala porodním sestřičkám a pak se s holčičkou vypravily domů. Tam ale zatím není ještě nic připraveného, jak zpěvačka sama potvrdila v rozhovoru pro eXtra.cz. "Teď se chystáme řešit kočárek se sedačkou do auta. Mám ráda kočárky do tvaru vajíčka. Dostali jsme spoustu krásných věcí, ale ještě pokojíček musíme vybavit. Pro holčičku to bude do bíla a možná s prvky růžové," svěřila se.

Olgu s dceruškou už navštívila i její velká milující rodina. Společnou fotkou se pochlubila na sociálních sítích. Holčičku Arianne má s hokejovým trenérem Janem Kreglem, s nímž tvoří pár už několik let.

Související články

Další články