Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Stárnutí je jen stav mysli: 14 celebrit, které jsou hodně sexy i po šedesátce

Některé hvězdy jakoby se zastavily v čase.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 10 fotografií

Bojíte se stárnutí a máte hrůzu z toho, že ztratíte svůj sexappeal? Sexy ale můžete být i na stará kolena a ve vysokém věku, ostatně těchto 14 hollywoodských hvězd je toho důkazem. Některé se přiznaly k malým kosmetickým úpravám, jiné zase vsadily na přirozenost, ale všechny vypadají tak, že jim závidí i lidé o polovinu mladší.

Některé hvězdy vypadají, jako by uměly zastavit čas, a už dvacet let vypadají úplně stejně, jiným byste ani náhodou nehádali, že už jim je přes 60 let nebo jsou ve věku vašich prarodičů.

Vrásky jim přidávají na přitažlivosti, životní zkušenosti zase charisma. Je ale pravda, že za mnohými postavami u dam jsou roky odříkání. Taková Jane Fonda (76) drží přísnou životosprávu a tvrdě cvičí několik hodin denně, Raquel Welch (73) je na tom podobně. To Helen Mirren (68) si zase může dovolit výstřední modely proto, že za sebou nemá jediný porod.

Jejím opakem je bývalá modelka Christie Brinkley (60), po třech dětech vypadá naprosto božsky a hlavně o dvacet let mladší.

Související články

Další články