Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Stárnoucí MRCHA z Melrose Place ZOUFALE bojuje o pozornost: Sexbomba 90. let se nechala vyfotit úplně NAHÁ!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Sexbomba devadesátých let Lisa Rinna se proslavila rolí Taylor McBride ze seriálu Melrose Place. Seriál skončil a po téhle herečce neštěkl ani pes. Svých pět minut slávy si odbyla a tím její kariéra prakticky zhasla. V současné době je Lisa zralá padesátnice a snaží se na sebe upoutat pozornost, jak jen to je možné. Naposledy vyvěsila na sociální sítě snímek, na němž je kompletně nahá. Že by poslední výkřik do tmy?

Role Taylor McBride v kultovním seriálu Melrose Place udělala z herečky Lisy Rinny celebritu první kategorie. Jenomže jak to tak bývá, každý seriál má svůj konec a řada hvězd má pak co dělat, aby zavadily o nějakou další pořádnou roli.

A přesně tohle je případ Lisy. Stejně rychle jak její hvězda vystoupala do nebes, tak i zhasla. Po skončení seriálu po herečce neštěkl ani pes a o pořádnou roli nezavadila Lise je v současné době přes padesát let a stále se snaží na sebe poutat co největší pozornost.

Naposledy se vyfotila před zrcadlem úplně nahá a fotku sdílela se svými fanoušky Že by to byl poslední výkřik do tmy ve snaze být zajímavá alespoň svým tělem, když už ničím jiným? Na druhou stranu je pravda, že Lisa má ve svém věku perfektní postavu, kterou by jí mohly závidět mnohem mladší kolegyně.

Související články

Další články