Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Stárnoucí Mariah Carey nemá SOUDNOST! Za tuhle fotku se jí opět všichni vysmáli!

Zpěvačka je evidentně pěkně zoufalá!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Mariah Carey si nedá pokoj ani o Vánocích. Místo aby šla konečně do sebe, přijala svůj věk a začala se podle toho chovat a oblékat, tak zase dělá ostudu svému kdysi věhlasnému jménu. Opět dala na sociální sítě fotku, na které je naprosto patrné, že ji prohnala Photoshopem. Tahle ženská je neskutečná zoufalka.

Mariah Carey bývala prvotřídní hvězdou 90. let. Byla snem tisíce mužů a její popularita rostla až do nebes. Bohužel je velká škoda, že tohle nemůžeme o zpěvačce říct i dnes.

V současné době je pověstná více než novými hity skandály a neschopností smířit se s narůstajícím vě­kem.

Mariah si jednoduše neumí přiznat, že už jí není dvacet a podle toho by se taky měla chovat. Stále si obléká sexy oblečky, ve kterých připomíná nakynutou prostitutku za zenitem.

Místo aby si udržovala postavu v posilovně a pak si mohla dovolit odvážné modely, tak si své tělo vylepšuje ve Photoshopu. Nedávno jsme vám ukazovali, jak je zpěvačka zoufalá a nechala svou fotku opět prohnat Photoshopem a nevšimla si, že tím výrazně pokřivila svůj nábytek a zrcadlo za sebou.

Už tehdy sklidila vlnu posměchu, a jak je vidno, tak nemá dost. Nyní na Instagram přidala fotku, na které je ona s vánočním stromkem.

I tomu největšímu laikovi je jasné, že se jedná o dvě rozdílné fotky. Mariah si svou fotku ke stromečku prostě přidělala. Na druhé je jasně vidět, že upravila svůj zevnějšek zase pomocí pár kouzel v počítači.

Tahle americká zpěvačka by si měla uvědomit, že už není největší mladice, ale to přece vůbec nevadí. Měla by se naučit stárnout. Vždyť i na prahu padesátky můžete vypadat krásně a sexy.

Související články

Další články