Mariah Carey bývala prvotřídní hvězdou 90. let. Byla snem tisíce mužů a její popularita rostla až do nebes. Bohužel je velká škoda, že tohle nemůžeme o zpěvačce říct i dnes.

V současné době je pověstná více než novými hity skandály a neschopností smířit se s narůstajícím vě­kem.

Mariah si jednoduše neumí přiznat, že už jí není dvacet a podle toho by se taky měla chovat. Stále si obléká sexy oblečky, ve kterých připomíná nakynutou prostitutku za zenitem.

Místo aby si udržovala postavu v posilovně a pak si mohla dovolit odvážné modely, tak si své tělo vylepšuje ve Photoshopu. Nedávno jsme vám ukazovali, jak je zpěvačka zoufalá a nechala svou fotku opět prohnat Photoshopem a nevšimla si, že tím výrazně pokřivila svůj nábytek a zrcadlo za sebou.

Už tehdy sklidila vlnu posměchu, a jak je vidno, tak nemá dost. Nyní na Instagram přidala fotku, na které je ona s vánočním stromkem.

I tomu největšímu laikovi je jasné, že se jedná o dvě rozdílné fotky. Mariah si svou fotku ke stromečku prostě přidělala. Na druhé je jasně vidět, že upravila svůj zevnějšek zase pomocí pár kouzel v počítači.

Tahle americká zpěvačka by si měla uvědomit, že už není největší mladice, ale to přece vůbec nevadí. Měla by se naučit stárnout. Vždyť i na prahu padesátky můžete vypadat krásně a sexy.