Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Stárnoucí Madonna se svěřila s podivnými rituály: Je to nechutné, tvrdí fanoušci

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Nechutné
Zpěvačka Madonna (61) má podle některých fanoušků to nejlepší za sebou, ale pořád se snaží všem dokázat, že má ještě dost sil a elánu provokovat. Před nedávnem se na sociálních sítích svěřila se svými rituály. Někteří lidé je označují za nechutné, druhým to přijde přes čáru a ostatní zase tvrdí, ať si zpěvačka dělá, co chce. Co je tak rozlítilo?

Popová diva Madonna vypadá na jednašedesát let skutečně skvěle. Zpěvačka se neustále udržuje v kondici a pravidelně trápí své tělo v posilově. Některé její návyky ale přijdou lidem trošku přes čáru.

Před nedávnem se pochlubila fanouškům na Instagramu svými rituály, které používá na svém turné Madame X. A to možná zpěvačka neměla dělat. Kolem jejích podivných rituálů se okamžitě strhla neskutečná debata.

Vitální zpěvačka a tanečnice si momentálně libuje v ledové lázni a pití něčeho, co nápadně připomíná moč. A to přijde některým lidem opravdu nechutné. Další zase tvrdí, že to je zpěvaččina věc, a pokud jí to pomáhá, ať to dělá. A jaký máte na tento zvláštní rituál názor vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články