Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Stáňa z Výměny manželek vypěnila kvůli slavomanovi Lukášovi: Tímhle mě fakt nas*al!

+ Dalších 5 fotografií
Středeční Výměna manželek byla naprosto šílená! Představil se nám gay pár z Prahy, který tvořil Lukáš (25) a jeho přítel Vojta (22). Na druhé straně byla rodinka s několika dětmi. Stáňa (37) s Michalem (33) a dcerami Terezkou (2), Áňou (15), Týnou (17) a synem Kubou (10), kteří žijí v Brandýsku. Výměna byla vyhrocená a nakonec to moc dobře nedopadlo.

Slavoman Lukáš se už pokoušel proslavit v Prostřenu, ale nedopadlo to. Teď chtěl svoji kariéru postavit na výstupu ve Výměně manželek, ale akorát se ztrapnil. Nebyl schopný dokončit ani 10 dní show a odešel předčasně. Michal jeho chování vůbec nevydýchal. Jak si žijí manželé dnes?

„Vojta je úplně úžasnej kluk,“ říká o svém vyměněném manželovi Stáňa, která žila několik dní v domácnosti gayů. Ale stejný názor nemá na slavomana Lukáše. To je podle ní neupřímný člověk. A navíc v její domácnosti ani nehnul prstem.

„Přijela jsem do strašnýho bordelu,“ říká. A čím ji Lukáš naštval nejvíc? „Nenašel si kontakt s dětmi, staral se sám o sebe, a co mě vyloženě nasralo, bylo, že jsem otevřela pod dřezem skříňku a tam bylo 8 flašek vína. Denně měl flašku vína!“

„Já se k tomu ani nebudu vyjadřovat, protože byste museli všechno vypípat,“ říká Stánin manžel Michal. Co se dělo v celé epizodě, se dozvíte ZDE.

Související články

Další články