Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

STALO SE V OSTRAVĚ: Jdete po ulici a najednou máte za uchem tento marihuanový strom!

V Ostravě se zřejmě urodilo.
Zdroj: Policie ČR
Policistům v Ostravě se naskytl velmi neobvyklý obrázek. Na ulici uviděli dvaatřicetiletého muže, který si nesl dvě rostliny konopí, které měřily asi 2,5 metru, přes rameno. Rostliny prý našel, ale nebyl jim schopný říct kde. Konopí vykopal a chtěl si ho odnést domů. Muži hrozí až pět let vězení.

K celému incidentu došlo loni v říjnu v půl třetí ráno. „Po ulici 17. listopadu šel muž, který v noci nesl přes rameno dvě rostliny konopí zhruba 2,5 metru vysoké i s kořenovým balem,“ uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Když chtěli policisté vědět, kde tak velké rostliny muž vzal, nebyl jim to schopný vysvětlit. Prý je našel, ale už nevysvětlil kde. Jen je prostě vykopal a chtěl si je odnést domů.

„Zajištěné rostliny byly následně podrobeny znaleckému zkoumání, přičemž expert konstatoval existující psychoaktivní složku THC v nelegálním rozsahu,“ řekla Holčáková.

Policisté čin muže kvalifikovali jako přečin přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu. Hrozí mu až pět let za mřížemi.

Související články

Další články