Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Stal se z legendárního Jima Carreyho snad BEZDOMOVEC? Jeho nejnovější fotka VYDĚSILA úplně všechny!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Jim Carrey má miliony fanoušků po celém světě, kteří při něm stojí vždy a za všech okolností. Bohužel nyní jsou všichni nervozní z jeho momentálního vzhledu. Nikdo moc nechápe, proč ze sebe herec dobrovolně dělá stárnoucího chlápka s vizáží bezdomovce.

Jeden z nejslavnějších komiků na světě Jim Carrey vyděsil snad všechny fanoušky svou nejnovější fotkou, na které vypadá jako bezdomovec. Herci je sice už pětapadesát let, ale i přesto, když chce, tak ze sebe umí udělat šviháka, kterému byste tipovali alespoň o deset let méně.

Bohužel v poslední době si nějak moc oblíbil plnovous, který ho dělá zbytečně starší. Jim rázem vypadá, že by mu klidně mohlo být něco přes šedesát. Na druhou stranu je pravda, že se herec stáhl do ústraní kvůli sebevraždě své bývalé přítelkyně Cathriony White.

Rodina dívky chtěla totiž na herci vyrýžovat nejspíše co nejvíce peněz, protože se ho pokusili obviniti z toho, že za její smrt může on. Samozřejmě, že to byl nesmysl a herec byl zproštěn všech obvinění.

To ale nemění nic na tom, že by si všichni fanoušci přáli, aby se zase vrátil ten starý Jim Carrey, kterého všichni milovali nejen pro jeho sexappeal. Vizáž bezdomovce mu rozhodně nesedí.

Související články

Další články