Nejdřív Jackie odhodila triko, aby svého přítele pěkně nažhavila. Do toho mu psala, že let do Atlanty byl v pořádku a už je ubytovaná v hotelu. Normální zprávy zamilovaného párečku, no ne?

Jenomže její přítel Liam měl už dlouho podezření, že ho podvádí. A když viděl její druhou fotku bez podprsenky, bylo mu všechno jasné! „Jsi na tom pokoji sama?“ zeptal se své holky ve zprávě. „Ježiš, jasně, že jo. Nikoho tu neznám. Klidně zavolej hotelu. Číslo mého pokoje je 1422,“ napsala naštvaně Jackie. Jenomže už bylo pozdě.

Na selfíčku zapomněla vymazat jeden detail. A tím byl kousek kufru v levém rohu. A Liam moc dobře věděl, že kufr není její! Navíc do hotelu volal a o žádné Jackie nevěděli. A tak se zeptal, jestli může mluvit s jejím šéfem, Tomem. A hádejte, kam ho přepojili? Přímo do pokoje 1422! Tohle nevěrnice moc nevychytala.

„Snad si nemyslíš, že jsem tak blbej. Za mými zády si zorganizujete cestu do Atlanty a ty předstíráš, že jedeš sama. Věděl jsem, že něco mezi vámi je! Ten kufr je určitě jeho a on už na tebe čeká za dveřmi. Jdi do p*dele,“ ukončil podváděný Liam své zprávy.

Na fotky s usvědčujícím snímkem kufru se můžete podívat v galerii.