Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Stačil drb, že spálila korán: Za pár hodin ji umlátily stovky rozběsněných muslimů, kteří se ještě nechutně vyřádili na mrtvole!

V muslimském světě vás vyprovodí do nebe i normálně, jen předtím
nesmíte za života zlobit či dokonce pouze údajně zlobit.
(ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz
Agentura AFP přišla s dalším bizarním příběhem jak vystřiženým z hloupého afghánského hororu. Na začátku byla dnešní ranní šeptanda o tom, že jistá žena v Kábulu spálila korán. Navečer rozháněla policie tisícihlavý dav, který se kochal ohořelou mrtvolou v řece.

Pálit někdo na Václaváku bibli, nikdo si ho nevšímá, ale Afghánistán, to je jiné kafe.

Podle kusých informací velitele kábulských bezpečnostních složek si dnes podal dav rozběsněných muslimů ženu, a to na základě nejasného obvinění, podle kterého měla údajně spálit korán, což tamní konzervativní věřící skutečně nemají rádi.

Policisté původně jeli řešit násilný incident, v rámci kterého měla být domnělá pachatelka vláčena ulicemi a lynčována, ale nakonec rozháněli policisté ještě večer až tisícihlavý dav rozběsněných obyvatel, který ženu ubil, pak tělo na ulici zapálil a nakonec to, co z něj zbylo, hodil do řeky, okolo které následně pokračovaly nepokoje.

Podobné situace místní složky zásadně nepodceňují. Jak připomíná Blesk.cz, před třemi lety stačila fáma, že na americké vojenské základně v Bagrámu někdo spálil korán, aby vypukly pětidenní nepokoje, na jejichž konci byly po celé zemi tři desítky mrtvých a bezmála stovka zraněných.

Související články

Další články