Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Srdcervoucí fotografie: Nevěsta truchlí nad hrobem svého otce

Bez komentáře: Paige Eding klečí u otcova hrobu.
Zdroj: dailymail.co.uk

Měl to být nejšťastnější den jejího života. Když se však Američanka Paige Eding po cestě na svoji svatbu zastavila na hřbitově, na kterém byl před 18 měsíci pohřben její tatínek, nedokázala ovládnout emoce a klesla na kolena vedle jeho náhrobku.

Dojemný okamžik zachytila fotografka Kari Wieringa. Snímek nastávající nevěsty, která ve sněhobílých šatech klečí u hrobu milovaného otce, se následně začal rychlostí blesku šířit po internetu. Jenom na Facebooku už nasbíral přes 718 000 „lajků“.

„Dostalo se mi té cti, že jsem minulý týden mohla fotit tuto nádhernou svatbu. Nevěsta si přála ještě před obřadem zajet na místní hřbitov a navštívit tam svého otce, který nedávno zemřel. Kdo mě znáte, víte, že nejsem nějak zvlášť přecitlivělá – ale když jsem viděla, jak se pod ní podlomily nohy, tekly mi po tvářích slzy dojetí,“ napsala Kari pod fotografii.

Čtyřnásobný otec a úspěšný fotbalový trenér Mark Winia na konci roku 2011 podlehl závažné plicní infekci. Z příspěvků na facebookové stránce věnovaných jeho památce je zřejmé, že měl s Paige i jejími třemi mladšími sestrami vynikající vztah. Například loni v prosinci mu jeho nejstarší dcera na onen svět poslala následující vzkaz:

„Wow, tati. Dnes jsem na tebe myslela celý den. Nemohla jsem si pomoct, pořád jsem plakala. Hrozně moc tě postrádám a bolí to, jako bys nás opustil teprve včera. Díky Bohu za Kevina, přesně věděl, jak mě utěšit. Milujeme tě a strašně nám chybíš.“

Související články

Další články