Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šprtka z Beverly Hills 90210 je zpět: Jak se naivní Andrea Zuckermanová změnila?

„Andrea“ zraje jako víno.
+ Další 2 fotografie
Kdo by si nepamatoval šprtku Andreu Zuckermanovou ze seriálu Beverly Hills 90210? I přesto, že hrála šedou myšku, tak fanouškům úspěšného seriálu utkvěla v paměti. Herečka Gabrielle Carteris vypadá na svůj věk stále výborně. Konečně někdo, z koho se nestalo plastikové monstrum.

Kudrnatá holka, která milovala Brandona Walshe, sice byla ze začátku frigidní puťka, ale nakonec se přece z ošklivého káčátka vyklubala pohledná labuť. A tím si herečka Gabrielle Carteris (56) získala zástupy fanoušků.

Ani čas k ní není nelítostný, ve svém věku vypadá naprosto skvěle. A hlavně jejím plusem je to, že se z ní nestala plastiková figurína jako z některých jejích kolegyň, které se přes botox nemohou ani usmát. To Gabrielle naštěstí dá na přírodní půvab.

Vždyť roli šestnáctileté Andrey hrála, když jí bylo už 29 let a nikdo to na obrazovce nepoznal. Prostě je k herečce příroda laskavá.

I když postava studentky byla její životní, tak na svou kariéru nezanevřela. Ještě stále sem tam natáčí nějaký ten seriál. Vidět jste ji mohli třeba v Myšlenkách zločince. Ale spíše se zhlédla v rodinném životě a s manželem Charlesem Isaacsem vychovává dvě dcery.

Mohlo by vás zajímat

Další články